www.cebr.cz

Turnaje

HEZKÁ HRA 2019 - canon start
01. 09. 2019

Detail turnaje:

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Zkrácený název:HEZKÁ HRA 2019 s GOLF HOUSE
Pořadatel:Golf Klub Čertovo Břemeno
Hřiště:Čertovo Břemeno
Ředitel soutěže:Suchan Petr
Soutěžní výbor:Suchan Petr
CENY:
Vítězové jednotlivých kategorií na turnajích získávají originální ražené mince v dřevěných plaketách, první tři v kategoriích zlatá, stříbrná, bronzová a vítěz kategorie zelená obdrží skvělá portugalská vína, míčky, poukázky na odběr zboží u vybraných partnerů, golfové potřeby a mnohé další. Na každém turnaji longest drive muži – ženy, nearest na každém tříparu s vlastním výběrem ceny, Hole in one na všech jamkách o dvě volná fee na další turnaje HH, Sniper Hezké hry, tipovačka na vlastní výsledek, cena útěchy a další originální odměny. V případě neúčasti hráče při vyhlášení výsledků turnaje se nepřebrané ceny zařazují do tomboly, nebo se posouvají pořadím.
PODMÍNKY:
Jednotlivé turnaje Hezké hry jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A a místních pravidel. Hraje se systémem stableford na úpravu HCP. Používání schválených měřících přístrojů je povoleno. Nutno dodržovat tempo hry. Na turnajích Hezké hry jste pojištěni proti úrazu a případným způsobeným škodám u pojišťovny Allianz až do výše 2 miliónů. Svou účastí hráči souhlasí s podmínkami, tak jak jsou zveřejněny na www.hezkahra.cz v sekci pravidel. Všichni přihlášení do 8.7. budou zařazeni do tomboly o zajímavé ceny. Kategorie mohou být před startem turnaje upraveny tak, aby bylo dosaženo rovnoměrného hráčského zastoupení ve všech vypsaných. Požadavky na flighty posílejte na info@hezkahra.cz, nejpozději dvě hodiny před uzávěrkou přihlášek. Buggy povoleny po domluvě s promotérem.
ZPŮSOB REGISTRACE:
na cgf.cz, případně www.hezkahra.cz, nebo na tel: 603 822 156.
VÍTĚZSTVÍ:
Celoroční vítěz Hezké hry obdrží golfový zájezd do zahraničí. Další hráči v pořadí obdrží hodnotné ceny od partnerů. Dále odměníme nejlepší ženy, vyzrálé šampióny, nejlepší hráče Floridy Challenge, vyhlašujeme tři nejlepší ve čtyřech hendikepových kategoriích a mnoho dalších jedinečných soutěží. Kompletní seznam a systém hodnocení na www.hezkahra.cz
DATA
Datum zahájení:01. 09. 2019
Čas zahájení:10:00
Datum ukončení:01. 09. 2019
Čas ukončení:18:00
Počet kol:1
Kapacita:72
PŘIHLÁŠENÍ
Způsob startu:Canon start v 10.00 hodin dle startovní listiny, která bude k dispozici 31.8. od 20.00hodin na www.hezkahra.cz, v sekci startovní listiny. Zahájení v klubovně v 9.30, přijďte včas.
Podání přihlášky - datum:11. 07. 2019
Podání přihlášky - čas:12:00
Uzávěrka přihlášek - datum:31. 08. 2019
Uzávěrka přihlášek - čas:18:00
POPLATKY A STRAVOVÁNÍ
Poplatky:Kompletní cena 1300 Kč. V ceně je bohaté občerstvení do bagu + pití, svačinka po devítce, oběd po hře s desertem – výběr z menu, turnajový servis, zapsání výsledku, marshal, rozhodčí, organizace turnaje, hodnotné ceny, vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků. Členové klubu a volná hra platí pouze startovné 550 Kč + 100 Kč za zapsání výsledku.
Úhrada nákladů:Platba pouze hotově při registraci! Celková cena 1300,- Kč.
Stravování:Bohaté občerstvení do bagu, chuťovky po devítce, oběd po hře – výběr z menu.
Minimální počet přihlášených:30
OSTATNÍ
Poznámka:Veškeré podrobnosti na www.hezkahra.cz. Buggy povoleny po domluvě s promotérem. Požadavky na flighty posílejte na info@hezkahra.cz, nejpozději dvě hodiny před uzávěrkou přihlášek. Hráči kteří se na turnaj přihlásí nejpozději do 4.6.2018 budou zařazeni do tomboly o hodnotné ceny. Turnaj je veřejnou a veřejně přístupnou akcí. Účastník turnaje souhlasí s pořizování vizuálních a audiovizuálních záznamů během konání turnaje (včetně přiměřené doby před a po) a s jejich následnou veřejnou publikací. V případě, že účastník turnaje nesouhlasí s uveřejněním pořízených materiálů na nichž je zachycen, nahlásí tak organizátorům turnaje při placení startovného.
Popis:Hezká hra je otevřená série turnajů pro všechny amatérské hráče, kdy se výsledky jednotlivých turnajů započítávají do celoročního žebříčku. V závěru sezóny následuje finálová série turnajů o konečné umístění a atraktivní ceny. Hezká hra nabízí velké množství dalších soutěží : Nejlepší žena, Vyzrálý šampión, Florida Challenge, hendikepové kategorie a další. Přesné podmínky a další informace na www.hezkahra.cz. Canon start v 10 hodin.
KATEGORIE
NázevHrací systémHra s HCPS úpravou
Zlatá 0 - 12,5STABLEAnoAno
Stříbrná 12,6 - 17STABLEAnoAno
Bronzová 17,1 - 30STABLEAnoAno
Zelená 30,1 - 54STABLEAnoAno
SPOLEČNÁ BRUTTOSTABLENeAno
 
detail
Zavřít

ČLENSTVÍ 2020

Řádné členství s neomezenou hrou po celou sezonu za 11500 Kč, senioři za zvýhodněnou cenu 8700 Kč.

 

Více informací zde