www.cebr.cz

Proč právě u nás?

Svatební šaty a místo. Asi dvě nejzáludnější otázky pro každého, kdo plánuje svatbu. S tím prvním Vám bohužel neporadíme, na to druhé jsme ovšem odborníci!

 

Protože u nás můžete mít vše na jednom místě – od obřadu, přes hostinu a až po svatební noc.

 

Protože Vám uvaříme oběd i večeři, připravíme raut.

Protože je u nás místo i na kapelu.

Protože máme otevřenou terasu oddělenou od restaurace jen prosklenou stěnou.

Protože jsme bezbariéroví.

Protože se u nás můžete také ubytovat.

Protože vše bude přesně tak, jak si s naším týmem domluvíte.

Protože svatba u nás bude podle Vašich představ.

Ale co Vám budeme povídat…přečtěte si recenze od našich svatebčanů:

 

"Golfová klubovna na Čertově břemeni je krásná stavba v krásné přírodě… navíc jsou tu skvělí lidé, od milé paní manažerky, s níž se příjemně jednalo, a dodržela vše, co jsme si dohodli, přes šikovné kuchaře až po usměvavý personál, který s námi vydržel slavit dlouho do noci. Díky tomu naše svatba proběhla přesně podle našich představ. Děkujeme.“

Anna a Kamil Kardovi

 

„Golfové hřiště a klubovna na Čertově břemeni naprosto jedinečným způsobem snoubí syrovou krásu přírody České Sibiře s moderní světovou architekturou. Vybrali jsme si toto místo jako dějiště naší svatby hlavně pro jeho neopakovatelnou atmosféru, ale přístup celého týmu golfového hřiště předčil veškerá naše očekávání. Zcela mimořádná vstřícnost a profesionalita po celou dobu příprav, naprosto špičková úroveň kuchyně, které jsme komplikovali přípravu výběrem netypického menu, bezchybný servis při servírované hostině pro více než 130 lidí i v průběhu večerního rautu, pestrá paleta sportovního, kulturního i společenského vyžití pro všechny věkové kategorie hostů i luxusní ubytování pro novomanžele a svědky. Naše svatba byla nezapomenutelným zážitkem nejen pro nás ale i pro naše hosty, dodnes se nám vrací nadšené ohlasy a vzpomínky. Celý tým golfového klubu Čertovo břemeno na tom má jednoznačně obrovský podíl.“

Zuzana a Petr Zahradníkovi

 

„Na Čertově Břemeni jsme měli svatbu v červenci 2013. Vše proběhlo naprosto perfektně, všichni zaměstnanci i majitel hřiště nám vyšli vstříc ve všech našich přáních a požadavcích, aby naše svatba proběhla přesně podle našich představ. Břemeno pro nás bylo jasnou volbou hlavně z důvodu krásného prostředí (takže máme úžasné fotky), kapacity restaurace a také proto, že bylo možné svatbu protáhnout až do ranních hodin, což by ve městě, kde byste rušili rezidenty, nebylo možné. I díky Čertově břemeni pro nás byla svatba nezapomenutelným zážitkem a rádi se každý rok vracíme na oslavu našeho výročí.“

Petra a Adam Svačinovi

 

 

"Golf Čertovo Břemeno nabízí nádherné a příjemné prostředí obklopené přírodou. Jsme rádi, že jsme si zvolili právě toto místo pro naši svatbu.  Je to výjimečné prostředí s příjemným personálem a výbornou kuchyní. Na toto místo budeme mít jen ty nejkrásnější vzpomínky. Největší radost máme z toho, že i všem svatebčanům se zde líbilo (hlavně dětem).  Paní manažerce patří také velké díky, protože se ve všech ohledech snaží novomanželům vyjít vstříc a má příjemné jednání.  Pokud můžeme dalším budoucím novomanželům pomoci při výběru místa  " nehledejte jiné, právě jste ho už našli ´´.

Jana a Miroslav Hoškovi

 

 

Pro svatbu jsme se tu rozhodli kvůli prostředí a možnosti uspořádat  venkovní obřad, využili jsme i apartmán k veškerým přípravám a přespání, je opravdu kouzelný. Byli jsme  spokojeni s přístupem personálu, jsou milí a ochotní. Musíme také pochválit kuchaře, oběd i raut byl výborný.
Místo je nádherné a chválili ho i svatebčané, kteří využili  odpaliště, což je skvělá zábava pro vyplnění volných chvil. 

Ivona a Tomáš Harasimovi

Pro náš nezapomenutelný den byla restaurace na Čertově břemeni jasná volba. Tato moderní architektura obklopená překrásnou přírodou, vytváří už sama o sobě jedinečné, ničím nerušené prostředí. Po celou dobu příprav se nám věnovala paní manažerka, i té patří velké díky za skvělou organizaci. Vše na čem jsme se dohodli, se nám snažila vyjít vstříc. Restaurace Čertovo břemeno nabízí špičkovou kuchyni, perfektní servis s milým personálem. Na sváteční menu a rozmanitý raut dostáváme ještě teď velmi pozitivní ohlasy.V klubovně jsme využili ubytování v apartmánu a  dvoulůžký pokoj pro naše hosty, kteří z něj byli velmi nadšeni. Po svatební protančené noci si člověk nic krásnějšího nemůže přát, výhled na protilehlé přírodní panorama, výtečná snídaně na terase a usměvavý personál, který s námi vydržel slavit dlouho do noci. Naše svatba nebyla jen nezapomenutelným zážitkem pro nás, ale i pro naši rodinu a přátele. Dodnes se nám vrací nadšené ohlasy a spousta vzpomínek. Na Čertovo břemeno se moc rádi vracíme.

Chtěli bychom ještě jednou celému týmu za vše srdečně poděkovat.

 

Červen 2016, Manželé Veronika&Jan Kozákovi

 

 

Máte jen otázku nebo konkrétní poptávku?

Napište nám!

Olina@cebr.cz

 
detail
Zavřít