www.cebr.cz

Golf klub Čertovo břemeno byl založen v roce 2001.

Čertovo břemeno – název nedalekého skalního útvaru, k němuž se váže stará pověst. Roztroušené zbytky kamenného břemene dávají hřišti charakteristický ráz.

Prvních 9 jamek bylo uvedeno do provozu v červnu 2002 včetně recepce, cvičné louky, putting a chipping green. Od zahájení sezóny 2009 se hraje na 18 jamkách.

Křižují jej dva potůčky a jeho součástí je několik rybníků a řada tůní. Na hřišti je možno hrát i bez HCP, vyžaduje se však ovládání hry, znalost pravidel a etikety pod sankcí vyloučení ze hry.

Leží ve středu Přírodního parku Jistebnická vrchovina v průměrné výšce 640 m. Výškový rozdíl mezi odpalištěm a jamkovištěm činí nejvíce 31 m, nejméně 2 m.

Vedení klubu:
Prezident: JUDr. Petr Němec

detail

Řádné členství 2018 za 11500 Kč

V sezoně 2018 hrajte na Břemeni neomezeně za 11500 Kč, senioři za 8700 Kč, děti řádných členů za 2000 Kč

Více informací zde